Partner serwisu
09 czerwca 2020

Kranowianka ponownie ruszyła w miasto!

Kategoria: Z życia branży

Wodociągi Miasta Krakowa, wraz z powrotem działalności krakowskich lokali, wracają z akcją ,,W Krakowie pijemy kranowiankę”, dedykowaną krakowskim restauratorom.  

Kranowianka ponownie ruszyła w miasto!

Akcja powstała w ramach kampanii ,,W Krakowie dobra woda prosto z kranu”. Jej główne cele to zachęcenie krakowskich restauratorów do serwowania kranowianki w swoich lokalach, propagowanie picia wody z kranu wśród mieszkańców, ale także troska o naszą planetę poprzez redukcję zużycia plastiku. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Środowiska, którego głównym zadaniem jest uświadomienie rangi problemów ekologicznych naszych czasów. Akcja ,,W Krakowie pijemy kranowiankę" świetnie wpisuje się w to przesłanie. Cieszymy się, że inicjatywa wzbudza tak duże zainteresowanie i coraz liczniej dołączają do nas nowe lokale.

Chcąc zachęcić mieszkańców do picia kranowianki, a restauratorów do udziału w naszej akcji, przez cały miesiąc czerwiec będziemy rozdawać bidony w poszczególnych lokalach. Więcej informacji jak zdobyć bidon, na naszym Facebooku i Instagramie.

źródło: Wodociągi Miasta Krakowa
fot. Wodociągi Miasta Krakowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ