Partner serwisu
02 kwietnia 2020

MPWiK w Lublinie: Jak zweryfikować tożsamość slużb MPWiK

Kategoria: Aktualności

Mając na uwadze bezpieczeństwo obsługi mieszkańców Lublina przez MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie informujemy, że nasze służby mogą zgłaszać się do Państwa domów wyłącznie po uprzedniej zapowiedzi telefonicznej lub listownej. Nasi pracownicy mogą również przybyć do domów Klientów celem usunięcia awarii lub innej interwencji wod.-kan. po zgłoszeniu takiej potrzeby do Pogotowia Wodociągowo-Kakalizacyjnego MPWIK. – czytamy na stronie przedsiębiorstwa.

MPWiK w Lublinie: Jak zweryfikować tożsamość slużb MPWiK

Podczas wizyt naszych pracowników w Państwa domach związanych np. z usuwaniem awarii lub innej interwencji przypominamy, że każdy pracownik MPWiK Sp. z o.o. w Lublinie winien przed wejściem do Państwa domu okazać ważną legitymację służbową.

Oryginalna legitymacja MPWiK wydrukowana jest na plastikowej karcie (o rozmiarach zbliżonych do karty bankowej) i zawsze zawiera: zdjęcie pracownika, imię, nazwisko, funkcję, numer służbowy oraz datę ważności. Na rewersie legitymacji znajduje się upoważnienie do przeprowadzania wyraźnie określonych czynności i prac jakie pracownik może wykonywać na Państwa posesji. Upoważnienie to jest zawsze podpisane przez Członka Zarządu Spółki.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do tożsamości osoby podającej się za pracownika MPWiK prosimy o kontakt z naszym Pogotowiem Wodociągowo-Kanalizacyjnym dostępnym całą dobę pod bezpłatnym numerem 994.

Jeśli dane z legitymacji nie zostaną potwierdzone należy niezwłocznie skontaktować się z odpowiednimi służbami pod numerem alarmowym 112.

Uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem 994 w każdej sytuacji, która budzi Państwa niepokój lub wątpliwości.

źródło: mpwik.lublin.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ