Partner serwisu
01 kwietnia 2020

Pij kranówkę, zostań w domu

Kategoria: Aktualności

Skończyły się napoje chłodzące? Nie musisz wychodzić do sklepu – zostań w domu. W kranie masz kielecką kranówkę, najzdrowszy napój, który mogą pić osoby w każdym wieku, bez gotowania, uzdatniania i filtrowania. I bez wychodzenia z domu!

Pij kranówkę, zostań w domu

Wodociągi Kieleckie przypominają, że dostarczają odbiorcom najzdrowszy napój – kielecką kranówkę. Mogą z niej korzystać bez obaw wszyscy odbiorcy.  Można ją pić bezpośrednio z kranu. 

Woda jest kluczowym narzędziem w zwalczaniu epidemii. Eksperci podkreślają, że odpowiednie nawadnianie organizmu oraz przestrzeganie zasad higieny, m.in. częste mycie rąk, istotnie ogranicza ryzyko zakażenia.

– Jest to szczególnie istotna informacja w czasie epidemii, kiedy specjaliści zalecają wszystkim pozostawanie w domach, a więc niewychodzenie na przykład po zbędne zakupy. A takim zbędnym zakupem są napoje konfekcjonowane, kiedy mamy najzdrowszy napój w kranach – tłumaczy Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Wodociągi Kieleckie dysponują pisemną opinią Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Kielcach, który potwierdza, że woda w wodociągach nie przenosi koronawirusa.

źródło: wod-kiel.com.pl
fot. 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ