Partner serwisu
06 lutego 2020

Wodociągi Kieleckie: Nowa kanalizacja w gminie Masłów

Kategoria: Aktualności

Kolejna miejscowość w północnej części gminy Masłów będzie miała nową kanalizację. W czwartek 6 lutego w siedzibie Wodociągów Kieleckich podpisano umowę na budowę sieci kanalizacyjnej w miejscowości Barcza. Do września tego roku powstanie 3 kilometry kanalizacji wraz z odcinkami należącymi do sieci (ONS-y). 

Wodociągi Kieleckie: Nowa kanalizacja w gminie Masłów

Kontrakt „Budowa systemu kanalizacji sanitarnej na terenie gminy Masłów. Kanały grawitacyjne w sołectwie Barcza” przewiduje budowę 3 kilometrów kanalizacji wraz z odcinkami należącymi do sieci (ONS-y) do września tego roku. 

- Wodociągi Kieleckie dotrzymują zobowiązań. Obiecaliśmy mieszkańcom północnej części gminy Masłów, że o nich nie zapomnimy i że dotrze do nich kanalizacja. Teraz spełniamy te obietnice – powiedział po podpisaniu umowy Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Wyłonionym w przetargu wykonawcą kontraktu jest Mirosław Cieplak Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna „TRAK-KOP” z Kostomłotów Pierwszych w gm. Miedziana Góra, która otrzyma wynagrodzenie 2 557 822,77  zł brutto. Kontrakt realizowany będzie w ramach projektu unijnego „Poprawa gospodarki ściekowej na terenie kieleckiego obszaru metropolitalnego” współfinansowanego z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

źródło: wod-kiel.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ