Partner serwisu
26 listopada 2019

Wodociągi Miasta Krakowa Przedsiębiorstwem Fair Play 2019

Kategoria: Aktualności

Wodociągi Miasta Krakowa już po raz osiemnasty zostały pozytywnie ocenione i zaliczone do  prestiżowego grona firm noszących tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play. Przyznana nagroda potwierdza, że działamy w zgodzie z obowiązującymi normami etycznymi, wywiązujemy się ze zobowiązań podatkowych i jesteśmy instytucją przyjazną klientom - podają Wodociągi Krakowskie.

Wodociągi Miasta Krakowa Przedsiębiorstwem Fair Play 2019

Audyt przeprowadzony w Wodociągach Miasta Krakowa potwierdził nie tylko wysoką jakość świadczonych usług, ale też ciągły, dynamiczny rozwój Spółki. Doceniono realizację olbrzymich inwestycji, które przyczyniają się do ochrony środowiska. Audytorzy zwrócili uwagę na silne relacje przedsiębiorstwa z mieszkańcami, utrzymywane przez poprzez rozliczne programy edukacji ekologicznej, cykliczne akcje dla najmłodszych mieszkańców miasta i czynne uczestniczenie w życiu społeczności Krakowa.

Osiemnaście lat temu Wodociągi Miasta Krakowa po raz pierwszy otrzymały tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play i od tamtej pory otrzymują to wyróżnienie każdego roku.

XXII edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play przebiegała pod znakiem innowacji. W trakcie kolejnych etapów oceny, docenione zostały nie tylko firmy dbające o uczciwość i etykę w biznesie oraz relacje z interesariuszami, ale też te nastawione na nieustanny rozwój, stale poszerzające swoją ofertę i jej jakość, oferujące nowe, lepsze towary bądź usługi.

W tym roku o prestiżowy certyfikat ubiegało się ponad 270 firm z całej Polski. Kapituła Programu potwierdziła rzetelność i wiarygodność 250 z nich, przyznając im jednocześnie tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2019.

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ