Partner serwisu
15 października 2019

Kranowianka na 6. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim

Kategoria: Aktualności

Ponad 8 tys. biegaczy wystartowało w niedzielę, 13 października o godz. 11.00 w szóstej edycji PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Wodociągi Miasta Krakowa zapewniły uczestnikom odpowiednie nawodnienie.

Kranowianka na 6. PZU Cracovia Półmaratonie Królewskim

Jak podają Wodociągi Miasta Krakowa:

W niedzielę panowały fantastyczne warunki do biegu. A cudowna słoneczna aura sprzyjała dobrym humorom biegaczy i organizatorów. Wśród startujących na trasie "Olimpijskiej 5" znalazła się również ekipa Wodociągów Miasta Krakowa „Biegamy z Kranowianką”. Nasi pracownicy dali z siebie wszystko, a jeden z nich zajął wysokie 15 miejsce! Jesteśmy dumni z naszej wodociagowej drużyny.

Wszystkim uczestnikom Cracovia Półmaraton Królewski zapewniliśmy odpowiednie nawodnienie. Przy Tauron Arenie można było się napić kranowianki w wersji z bąbelkami lub bez, którą serwowaliśmy z naszego firmowego roll-baru, a także z beczkowozu.

Na ul. Powiśle wolontariusze serwowali w ekologicznych papierowych kubeczkach dobrą wodę prosto z kranu wprost do rąk biegaczy. Wolontariusze wykazywali się  zaangażowaniem, zręcznością i szybkością za co bardzo im dziękujemy.

Szósty PZU Cracovia Półmaraton dostarczył nam wielu pięknych sportowych rywalizacji, pełnych emocji, wrażeń, ogromnego wysiłku i sportowego ducha. W Krakowie biegamy z Kranowianką!

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ