Partner serwisu
18 września 2019

Minister Gróbarczyk z wizytą w Wodach Polskich w Szczecinie

Kategoria: Aktualności

16 września siedzibę Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie odwiedził Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk. Jakie tematy były podejmowane podczas spotkania?

Minister Gróbarczyk z wizytą w Wodach Polskich w Szczecinie

Minister Marek Gróbarczyk spotkał się z dyrektorem RZGW Markiem Duklanowskim. Podczas spotkania poruszony został szereg bieżących inicjatyw i zadań podejmowanych przez Wody Polskie w województwie zachodniopomorskim. Mowa była o minionym sezonie wakacyjnym, który przyniósł w naszym regionie komplikacje spowodowane suszą. Ustalono szczegóły spotkania informacyjnego „Stop Suszy”, które odbędzie się 8 października o godzinie 10.30 w Hotelu nad Wodą przy ul. Przestrzennej 19. Spotkanie będzie mieć charakter otwarty, a specjaliści Wód Polskich będą informować o możliwych dotacjach i dofinansowaniach w ramach rządowego programu, którego realizatorem jest PGW Wody Polskie.

Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej był także zainteresowany innymi tematami dotyczącymi działalności RZGW, poruszono temat realizacji bieżących inwestycji czy planowanych zadań dotyczących m.in. retencji.

źródło: szczecin.wody.gov.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ