Partner serwisu
11 września 2019

Kranowianka na Kraków Business Run

Kategoria: Aktualności

Prawie 7,5 tys. osób uczestniczyło w Kraków Business Run 2019,  który odbył się w niedzielę, 8 września, na starym mieście w Krakowie.

Kranowianka na Kraków Business Run

Deszczowy niedzielny poranek, wróżył ciężkie warunki do biegu, jednak dobra energia i bardzo ważny cel imprezy – pomoc osobom po amputacjach i z niepełnosprawnościami narządów ruchu, sprawił, że wyszło słońce, a chmury z deszczem zostały przegnane. Na Rynku Głównym w Krakowie, gdzie zlokalizowany był start i meta biegu, panowała fantastyczna, sportowa atmosfera.

W czasie imprezy kranowianka gasiła pragnienie uczestników biegu, a także kibiców. Rozdaliśmy około 10 tys. kubeczków z wodą. Strudzeni po dystansie 3,8 km zawodnicy z chęcią sięgali po dobrą wodę prosto z kranu prosząc również często o nalanie jej do swoich butelek lub bidonów wielokrotnego użytku.  Wolontariusze dbali o to, żeby każdy z biegaczy otrzymał w ekspresowym tempie orzeźwiający napój. Dodatkowo, przy wieży ratuszowej ustawiony był beczkowóz z dobra woda prosto z kranu, z którego uczestnicy wydarzenia mogli również samodzielnie napełnić swoje bidony.

Wśród biegaczy, startującej już po raz 8 największej polskiej sztafety charytatywnej znalazła się również 5 osobowa ekipa Wodociągów Miasta Krakowa – Biegamy z kranownianką, która w kwalifikacji ostatecznej uplasowała się na 36 miejscu na  1500 drużyn.

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ