Partner serwisu
04 września 2019

Wodociągi Miasta Krakowa na Spartakiadzie w Lublinie

Kategoria: Aktualności

W dniach od 29 sierpnia do 1 września 2019 roku w Lublinie odbyła się XXIX Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji im. Tadeusza Jakubowskiego. Wydarzenie było pełne pozytywnej energii, emocji i pięknej sportowej rywalizacji. Drużyna Wodociągów Miasta Krakowa zajęła wysokie V miejsce, a jej reprezentanci kilkukrotnie stawali na podium w poszczególnych dyscyplinach.

Wodociągi Miasta Krakowa na Spartakiadzie w Lublinie

W tym roku w Lublinie rywalizowano w 21 konkurencjach sportowych, zarówno drużynowych jak i indywidualnych. Wzięło w nich udział blisko 2000 zawodników z 59 przedsiębiorstw z całej Polski. Na liście tegorocznych dyscyplin sportowych znalazły się m.in.: piłka nożna, siatkówka halowa, streetball, tenis stołowy, lekkoatletyka, badminton, kajaki, wyścig rowerowy, brydż, dart, zawody siłowe czy konkurencja wodociągowa.
 
Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji to największe w kraju tego typu wydarzenie o charakterze sportowym, które od lat gromadzi przedstawicieli miejskich przedsiębiorstw wodociągowych i kanalizacyjnych z całej Polski. Rywalizacja odbywa się na bardzo wysokim poziomie, co dodatkowo nadaje wydarzeniu charakter profesjonalnych zawodów sportowych.

Wodociągi były na podium:

  • Srebro – wyścig rowerowy,
  • Srebro – spacer farmera,
  • Srebro – sztafeta 4x100,
  • Brąz – bieg przełajowy.
źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ