Partner serwisu
03 września 2019

Wodociągi Miasta Krakowa na pikniku ekologicznym

Kategoria: Aktualności

Wodociągi Miasta Krakowa wzięły udział w niedzielnym piknikowaniu w Parku Krakowskim. Piknikiem w klimacie retro, pośród zieleni, pożegnano tegoroczne wakacje.

Wodociągi Miasta Krakowa na pikniku ekologicznym

Na ostatnim pikniku w tym sezonie mieszkańcy Krakowa mogli przenieść się w czasie, posłuchać melodii z dawnych lat, poznać tajniki retro makijażu, wziąć udział w potańcówce oraz zjeść coś pysznego. 
 
Wodociągi Miasta Krakowa pojawiły się razem z innymi spółkami miejskimi w strefie ekologicznej. Na specjalnie przygotowanym stanowisku dzieci uczestniczyły w warsztatach segregacji odpadów pomiędzy koszem a toaletą, eko-kalamburach, eko-puzzlach i wielkoformatowej grze plenerowej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również kolorowanki, rebusy i krzyżówki. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały zadania, za które otrzymywały drobne wodociągowe gadżety.
 
Dodatkowo uczestnicy zbierali pieczątki, za które mogli odebrać eko-sadzonki od Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie. Akcja spotkała się z bardzo dużym odzewem – wielu uczestników do ostatnich minut walczyło o wymarzone drzewka.
 
W tym niezwykle upalny dniu Spółka dostarczyła orzeźwienie dobrą wodą prosto z kranu, a firmowa maskotka „Kropelka” częstowała wszystkich piknikowiczów pysznymi krówkami.

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ