Partner serwisu
01 sierpnia 2019

Wodociągi Krakowskie: Pitnik w Twojej szkole – rusza kolejna IV edycja programu

Kategoria: Aktualności

W trzech etapach przedsięwzięcia "W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!" zamontowano już ponad 90 pitników. Zachęcamy kolejne szkoły zlokalizowane na terenie Gminy Miejskiej Kraków i zaopatrywane w wodę przez Wodociągi Miasta Krakowa do przyłączania się do akcji - podaja Wodociągi Krakowskie.

Wodociągi Krakowskie:  Pitnik w Twojej szkole – rusza kolejna IV edycja programu

W maju 2017 roku pod honorowym patronatem Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa ruszyliśmy z przedsięwzięciem "W Krakowie dobra woda prosto z kranu w Twojej szkole!" .

W program zaangażowało się wiele szkół, które postanowiły zapewnić uczniom stały, komfortowy, higieniczny i bezpieczny dostęp do wody pitnej. Dzięki zainstalowanym pitnikom dzieci mogą sięgać w każdej chwili po wodę, która jest zdecydowanie zdrowsza niż kolorowe, słodzone napoje gazowane. Z doświadczeń z poprzednich edycji wiemy, że urządzenia cieszą się dużą popularnością i dzieci chętnie piją z nich „kranowiankę”.

Nabór w ramach czwartej edycji przedsięwzięcia będzie trwał do dnia 20 września 2019 r.  Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj
 
Jednocześnie przypominamy, że akcja montażu pitników prowadzona jest również w szpitalach oraz urzędach. Szczegółowe informacje tutaj

źródło: wodociagi.krakow.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ