Partner serwisu
17 lipca 2019

dr inż. Tadeusz Żaba, Dyrektor Produkcji MPWiK S.A. w Krakowie

Kategoria: XXII Kongres WOD-KAN-EKO

W Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie pracuje od 1986 roku. Obecnie jest odpowiedzialny za zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania ścieków. W czasie XXII Kongresu WOD-KAN-EKO weźmie udział w debacie pt. Science fiction czy po prostu przyszłość: oczyszczalnia ścieków = fabryka produkująca nie tylko wodę, ale i inne surowce dla różnych gałęzi przemysłu?

Absolwent Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechnice Krakowskiej oraz Uniwersytecie Ekonomicznym. Pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej.

W Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji S.A. w Krakowie pracuje od 1986 roku, obecnie na stanowisku Dyrektora Produkcji. Jest odpowiedzialny za zarządzanie procesem produkcyjnym w zakresie uzdatniania i dystrybucji wody oraz oczyszczania ścieków.

Autor lub współautor kilkudziesięciu artykułów opublikowanych w czasopismach naukowych lub zawodowych oraz materiałach konferencyjnych. W kręgu jego zainteresowań pozostaje tematyka odnawialnych źródeł energii oraz energochłonności obiektów wodociągowych.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ