Partner serwisu
08 kwietnia 2019

WiK w Dzierżoniowie z nagrodą Gazela Biznesu za 2018 rok

Kategoria: Aktualności

Spółka Wodociągi i Kanalizacja w Dzierżoniowie po raz trzynasty została uhonorowana nagrodą Gazela Biznesu za 2018 rok w ramach XIX edycji.

WiK w Dzierżoniowie z nagrodą Gazela Biznesu za 2018 rok

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest nie tylko w Polsce, podobne zestawienia sporządzane są także w innych krajach jak Szwecja, Dania czy Słowenia. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości. Aby otrzymać tytuł firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. Obecnie Gazela jest jedną z nielicznych prestiżowych nagród, która jest przydzielana bezpłatnie i wyłącznie poprzez niezależną ocenę funkcjonowania danej firmy w okresie ostatnich 3 lat.

Badanie Spółki WiK wykazało jej dynamiczny rozwój, tzn. przede wszystkim wzrost stosownych wskaźników ekonomicznych. Poza tym bardzo ważnym kryterium jest otwartość i uczciwość rynkowa firm biorących udział w rankingu. Wszelkie wdrożone przez WiK certyfikaty i systemy organizacyjne (ISO:9001,14001,18001, 17025, MAO, KAIZEN, GPS, GIS, ZINTEGROWANY SYSTEM INFORMATYCZNY, SOFTWARE ASSET MANAGEMENT) w znaczący sposób pozwalają Spółce nie tylko zdobywać prestiżowe nagrody, ale przede wszystkim realizować ponad 100 milionowe inwestycje nie zaniedbując bieżącej działalności.

źródło: wik Dzierżoniów
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ