Partner serwisu
22 marca 2019

Tarnowskie Góry na podium

Kategoria: Aktualności

Za nami kolejna edycja organizowanego rokrocznie przez redakcję Strefy Gospodarki Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji, tym razem za rok 2018. Trzecie miejsce zajęło Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach. Pamiątkowy dyplom odebrała pani prezes Marta Bis na uroczystości zorganizowanej 21 marca w Tarnowskich Górach.

Tarnowskie Góry na podium

W PWiK Sp. z o.o.  w Tarnowskich Górach od wielu lat staramy się doskonalić nasze działania, najlepiej świadczyć usługi dla klientów, modernizować majątek i zarazem dbać o pracowników. Czasami  trudno jest nam pogodzić wszystkie role wyznaczane dla przedsięiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego. Tych ról mamy naprawdę sporo - mówiła Marta Bis, prezes PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach. - Nagrodę, którą otrzymaliśmy, przyjmujemy jako wyraz nie tylko wysokiej oceny naszego przedsiębiorstwa, ale docenienia pracy naszej załogi - dodała.

W klasyfikacji pod uwagę brany był szereg czynników

Poza twardymi danymi, jak: wynik finansowy, obrót, nakłady przeznaczane na remonty, inwestycje, ważne były czynniki miękkie - szkolenia, podnoszenie kwalifikacji pracowników i społeczna odpowiedzialność biznesu - wszystkie działania podejmowane na rzecz lokalnej społeczności - wyliczył przedstawiciel Dziennika Gazety Prawnej, który wręczył wyróżnienie.

Relację z wydarzenia oglądaj TUAJ.

W rangingu na pierwszym miejscu znalazło się Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. w Częstochowie. Drugie miejsce zajęły Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. i Aquanet S.A. A na trzecim uplasowały się Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach i Katowickie Wodociągi S.A.

Cały ranking dostępny TUTAJ.

Ranking organizowany jest przez Strefę Gospodarki (dodatek „Dziennika Gazety Prawnej”).

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ