Partner serwisu
12 marca 2019

Hydroprezentacje – cała branża w jednym miejscu

Kategoria: Aktualności

Już w najbliższą środę, 13 marca, w Krynicy Zdrój rozpocznie się XXII edycja konferencji Hydroprezentacje. To jedno z najstarszych i najbardziej cenionych wydarzeń wodociągowych w Polsce. Sympozjum adresowane jest do projektantów, wykonawców, eksploatatorów i kadry menedżerskiej branży wodociągowej. Wśród tegorocznych prelegentów znajdują się m.in. Jurek Owsiak - polski dziennikarz radiowy i telewizyjny, showman, działacz charytatywny i prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Styleman - kreator i znawca mody, człowiek wielu pasji, z których najważniejsze to moda męska i motocykle oraz Jakub Mrugalski z firmy Niebezpiecznik.pl, która działa w branży bezpieczeństwa teleinformatycznego i promuje bezpieczne korzystanie z Internetu.

Tematem przewodnim XXII edycji sympozjum jest współpraca i bezpieczeństwo. Podczas prelekcji i warsztatów współpraca omawiana będzie w dwóch kontekstach. Pierwszy dotyczyć będzie współpracy w zakresie wymiany wiedzy, doświadczeń, wzajemnego uczenia się i zdobywania odpowiednich kompetencji, natomiast drugi poświęcony zostanie współpracy między firmami i wspólnym wdrażaniu innowacji. Drugim tematem przewodnim jest szeroko rozumiane bezpieczeństwo, które omawiane będzie w kontekście: gwarancji ciągłych dostaw wody, ale także zupełnie nowych zagrożeń, związanych z nowoczesnymi technologiami, czyli cyberbezpieczeństwem.

Każdego roku program wydarzenia porusza najważniejsze wyzwania stojące przed branżą

Tematy podejmowane podczas sympozjum są zarazem najważniejszymi i najbardziej aktualnymi zgodnie z trendami branży wod-kan. Również w tym roku nie zabraknie tematów stricte technicznych dotyczących branży wodno-ściekowej.

Organizatorami konferencji Hydroprezentacje 2019 jest Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz Śląska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach. Podobnie jak w poprzednich latach organizatorzy zapraszają gości konferencji do hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju, który położony jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ