Partner serwisu
04 stycznia 2019

PWiK Mińsk Mazowiecki ma nowego prezesa

Kategoria: Aktualności

2 stycznia 2019 roku rozpoczął kadencję nowy Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim. Jarosław Grenda (57 lat) jest z zawodu inżynierem, absolwentem Politechniki Warszawskiej i studiów podyplomowych w SGH. Przez ostatnich 26 lat pracował w samorządach gminnych i spółce komunalnej. Był wieloletnim Burmistrzem i Wiceburmistrzem Węgrowa oraz Prezesem Zarządu PGK sp. z o.o. w Węgrowie. W minionej i obecnej kadencji samorządu piastował stanowisko Zastępcy Burmistrza Radzymina.

PWiK Mińsk Mazowiecki ma nowego prezesa

Jest autorem wielu sukcesów Węgrowa m.in. rewitalizacji rynku i budowy nowego układu komunikacyjnego miasta, a także współautorem sukcesów Radzymina w minionej kadencji.

Pan Prezes posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa. W swojej dotychczasowej pracy zarządzał dużymi zespołami ludzkimi i projektami inwestycyjnymi o łącznej wartości ponad 300 mln zł złotych. Wśród tych projektów znaczną część stanowiły zadania budowy sieci wodnokanalizacyjnych i innych urządzeń infrastrukturalnych. Większość z tych inwestycji współfinansowana była ze źródeł zewnętrznych tj. Funduszy Unii Europejskiej, NFOŚ, WFOŚ, budżetu państwa i innych.

Jest żonaty, ma troje dzieci. Mieszka w Węgrowie.

źródło: pwikminsk.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ