Partner serwisu
16 listopada 2018

XVII Konferencja Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle: 14-15 marca 2019, Czeladź

Kategoria: inne

XVII Konferencja Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle. Odbiorcy na Rynku Energii 2019 odbędzie się 14-15 marca, tradycyjnie w Czeladzi w hotelu Szafran.

XVII Konferencja Efektywne Zarządzanie Energią w Przemyśle: 14-15 marca 2019, Czeladź

Przy rosnących cenach energii elektrycznej zagadnienie efektywności energetycznej staje się coraz ważniejsze. Rynek mocy, DSR, systemy do zarządzania mediami czy własne źródła to tylko niektóre tematy poruszane na konferencji w Czeladzi, gdzie przemysł energochłonny spotka się po raz siedemnasty żeby rozmawiać o wyzwaniach w zakresie optymalizacji i efektywności energetycznej.

Konferencję rozpoczniemy od  panelu wprowadzającego w którym porozmawiamy o obecnych uwarunkowaniach rynku energii a także o opłacalności inwestycji we własne źródło biorąc pod uwagę nową ustawę o wsparciu (braku) kogeneracji. W kolejnej sesji porozmawiamy o coraz bardziej popularnym DSR, który zdaje się być coraz bardziej ciekawą opcją dla przedsiębiorstw energechłonnych. Kolejny panel poświęcamy zarządzaniu naszymi mediami i budowaniu świadomości energetycznej. Zwieńczeniem pierwszego dnia będzie debata "Ceny energii elektrycznej - wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa" podczas której postaramy się szczerze porozmawiać o krokach jakie przemysł musi przedsięwziąć aby stawić czoła temu problemowi. Drugiego dnia czekają nas 2 panele tematyczne "Przemysł 4.0 w służbie poprawy efektywności energetycznej i jakości dostaw" oraz "IV Panel: Finansowanie inwestycji efektywnościowych" a na koniec planowane są warsztaty oraz wycieczka techniczna które są obecnie w trakcie ustaleń.

Więcej informacji na kierunekENERGETYKA.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ