Partner serwisu
16 sierpnia 2018

Zaproszenie na Festiwal Wody

Kategoria: Aktualności

Organizatorzy zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji pt. „Nowoczesne technologie w zarządzaniu i oszczędnym gospodarowaniu wodą” podczas FESTIWALU WODY, towarzyszącego Międzynarodowym Targom Branży Komunalnej, która odbędzie się 27 września 2018 w Centrum Kongresowo - Wystawienniczym PTAK EXPO w Nadarzynie pod Warszawą. Ilość miejsc dla słuchaczy jest ograniczona. Aby zarezerwować miejsce należy zarejestrować się na stronie: konferencjafestiwalwody.pl

Zaproszenie na Festiwal Wody

Celem konferencji adresowanej do samorządów, przedsiębiorców i środowiska naukowego jest kreowanie polityki zrównoważonego rozwoju miast, gmin i większych jednostek terytorialnych w rozwiązywaniu ważnych problemów środowiskowych, w tym racjonalnego gospodarowania wodą i poprawy jakości życia. Istotnym aspektem jest również popularyzowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i ekonomicznych oraz upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie realizacji ekologicznych projektów związanych z gospodarka wodną. Poruszone zostaną tematy dotyczące aspektów prawnych, finansowanie przedsięwzięć dotyczących gospodarowania wodami opadowymi w miastach ze środków NFOŚiGW, adaptacja do zmian klimatu i inne aktualne zagadnienia. W skład Rady Programowej Konferencji wchodzą wybitni naukowcy Polskiej Akademii Nauk i przedstawiciele największych przedsiębiorstw z branży.

Wydarzenie kierowane jest do profesjonalistów związanych z branżą wodną:

  • Kadry zarządzającej przedsiębiorstwami wodociągowymi
  • Decydentów jednostek samorządowych i administracji
  • Dostawców technologii, oprogramowania i systemów do zarządzania
  • Dostawców innowacyjnych narzędzi i urządzeń
  • Profesjonalistów związanych z branżą wodną

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.konferencjafestiwalwody.pl, oraz bezpośrednio pod adresem: konferencja@festiwalwody.com, biuro@liderzyinnowacyjnosci.com, lub pod numerami tel. 22 702 15 16, 660 400 468.

fot. 123rf.com
Rafał
2018-09-17
Konferencja dla jednostek samorządowych i branży wodkan.
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ