Partner serwisu
25 maja 2016

Wodna Kraina Zabawy

Kategoria: Woda z kranu

Zjeżdżalnie i dmuchane zabawki dla najmłodszych i trochę starszych, liczne konkursy o tematyce wodnej z nagrodami, ślepy test wody, którego uczestnicy będą rozróżniać wodę kranową od butelkowanej, namiot eksperymentów i przejażdżki na quadach. To tylko niektóre atrakcje, które czekać będą na odwiedzających Wodną Krainę Zabawy. Festyny będą się odbywały we wszystkie weekendy czerwca oraz pierwszy weekend września.

Wodna Kraina Zabawy

Wodna Kraina Zabawy od dwóch lat odwiedza kolejne dzielnice Gdańska. W tym roku festyny odbędą się na terenie: Dolnego Wrzeszcza, Nowego Portu, Oruni, Piecek-Migowa a także w Kokoszkach.

- Wodna Kraina Zabawy to miejsce niezwykłe, w którym niemal wszystkie atrakcje związane są z wodą. Wodą, którą jako przedsiębiorstwo wodociągowe dostarczamy mieszkańcom Gdańska i Sopotu – podkreśla Guy Fournier, prezes Saur Neptun Gdańsk. - Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy. Wszystkie atrakcje na terenie naszego miasteczka są zupełnie za darmo. Można się bawić do woli!

Niespodzianek podczas festynu nie zabraknie. Zaplanowano je zarówno dla młodszych i starszych. Do dyspozycji gości będą zjeżdżalnie i dmuchane zabawki, basen z kulami wodnymi i przejażdżki na specjalnym torze quadowym. Nie zabraknie też emocji związanych z konkursami. Zaplanowano strzelanie z pistoletów wodnych do celu, wyścigi na wieloosobowych nartach, konkurs talentów, czy konkurs wiedzy o dzielnicy. Będą też eksperymenty z wodą i pokazy ratownictwa medycznego. Z dziećmi bawił będzie się ambasador kranówki, Lolek Kranicki.

- W Wodnej Krainie Zabawy każdy znajdzie coś dla siebie! – dodaje Guy Fournier.

Spragnionym SNG zaserwuje orzeźwiającą kranówkę, a wszystkim, którzy czekają na łakocie i przekąski: watę cukrową i popcorn.

Organizatorami festynu są: Saur Neptun Gdańsk, Miasto Gdańsk.

Festynowy rozkład jazdy:

4.06. 2016, godz. 10.00-14.00 Dolny Wrzeszcz Park nad Strzyżą

11.06.2016 godz. 10.00-14.00 Nowy Port ZSO nr 5 ul. Na Zaspę 31a

19.06.2016 godz. 10.00-19.00 Orunia Park Oruński

25.06.2016 godz. 10.00-14.00 Piecki Migowo (Morena) LWSM Morena ul. Zw. Jaszczurczego 1

3.09.2016 godz. 10.00-14.00 Kokoszki Pozytywna Szkoła Podstawowa ul. Azaliowa 18

 

Źródło i fot.: Saur Neptun Gdańsk

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ