Partner serwisu
29 września 2015

Moda wśród hydrantów

Kategoria: Ciekawostki

Z Mediolanu – miasta mody – przenosimy się do Polski i bierzmy pod lupę stroje dla nietypowych osobników - hydrantów. Zobacz co było modne w tym roku i jakie trendy szykują się na kolejny.

Moda wśród hydrantów

Klasyczna czerń
Czerń to ponadczasowy kolor. Jest jednym z najmocniejszych trendów od kilku sezonów i zamierza nadal święcić triumfy. Gdańsk i Legnica postawili na czarny dół, a dodatkiem wieńczącym całość jest czerwony element, w postaci „czapeczki”.

Niebieski vs. Zielony
O ile w Piasecznie i Poznaniu wodociągi postawiły na niebieski, o tyle w Strzelinie na zielony. Tym dwóm mocnym kolorom towarzyszą czerwone spodnie.

Mundurek
Szkolny mundurek – na to stawiają dąbrowskie i legnickie wodociągi. Ten strój wpisuje się w estetykę otoczenia szkoły i jest o wiele atrakcyjniejszy od tradycyjnych. Jeżeli chcesz czuć się nowatorsko, to koniecznie postaw na białą lub niebiesko-białą koszulę. Eksperymenty mile widziane.

Czerwień i biel
Czerwień i biel wraca do łask i to ze zdwojoną siłą. Do wyboru są szydełkowe ubranka z kokardkami narodowymi, które podkreślają talię. Dla zainteresowanych to strój przygotowany przez Aquanet SA, z okazji obchodów 96. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Pinokio
Placówki edukacyjne w Dąbrowie Górniczej wzbogaciły się o postać z bajki. Połączenie bieli, żółci i czerwieni to pozytywnie odbierane kolory wśród dzieci. Dodatki w postaci guzików – element niezbędny w tym sezonie.

Po więcej inspiracji odsyłam do galerii.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ