Partner serwisu
22 grudnia 2014

Targi WOD-KAN w nowym Centrum Targowo-Wystawienniczym

Kategoria: Aktualności

W Bydgoszczy powstanie nowoczesne Centrum Targowo-Wystawiennicze. W 2016 roku Międzynarodowe Targi WOD-KAN odbędą się już w nowej hali.

Targi WOD-KAN w nowym Centrum Targowo-Wystawienniczym

Centrum powstanie w Bydgoszczy, przy skrzyżowaniu ul. Gdańskiej z ul. Jeździecką. Będzie to hala targowo-wystawiennicza z częścią biurowo-konferencyjną. Jego powierzchnia użytkowa wyniesie ponad 16 tys. m2. Do końca roku planowane jest zakończenie w dużej części robót ziemnych i rozpoczęcie prac żelbetowych zarówno w budynku administracyjnym jak i na hali targowo-wystawienniczej. W marcu obiekt osiągnie stan surowy, a na koniec kwietnia zostanie przykryty dachem. Miesiące letnie przeznaczone są głównie na roboty wykończeniowe i zewnętrzne. Zakończenie prac planowane jest na sierpień 2015 roku.

– Jako organizator Międzynarodowych Targów WOD-KAN cieszymy się, że zgodnie z deklaracjami władz miasta, na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego powstaje nowoczesny obiekt. Dzięki nowej hali z pewnością wzrośnie prestiż targów, ich znaczenie gospodarcze oraz komfort wystawców, który zawsze jest dla nas priorytetem. W związku z trwającymi pracami budowlanymi, Międzynarodowe Targi Wod-KAN 2015 odbędą się w Bydgoszczy na dobrze znanych wystawcom terenach Hali Widowiskowo-Sportowej „Łuczniczka” – powiedziała Dorota Jakuta, prezes Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie.

Inwestorem Centrum Targowo-Wystawienniczego jest Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, a autorem projektu i generalnym wykonawcą firma Skanska. Wartość kontraktu wyniesie ponad 34 mln zł netto.

Fot.: IGWP

ZAMKNIJ X
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ