Partner serwisu
23 kwietnia 2024

Wrocławskie Wodociągi wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla klientów

Kategoria: Aktualności

Wrocławskie MPWiK (Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji) nieustannie dąży do ułatwienia mieszkańcom korzystania z oferowanych usług. W trosce o komfort klientów, firma wprowadza szereg nowoczesnych rozwiązań, które umożliwiają załatwianie spraw bez konieczności osobistego odwiedzania placówek.

Wrocławskie Wodociągi wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla klientów

Innowacją, która wyróżnia się na tle innych dostępnych rozwiązań, jest schowkomat - urządzenie umożliwiające odbiór dokumentów z MPWiK poza standardowymi godzinami pracy. Schowkomat, podobny w działaniu do znanych paczkomatów, został zainstalowany przed Centrum Obsługi Klienta przy ul. Na Grobli 19. Umożliwia on mieszkańcom odbiór ważnych dokumentów oraz składanie pism bez względu na porę dnia.

Kolejno, co zyskuje na popularności, jest wprowadzenie eBOK, czyli Elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Dzięki tej platformie użytkownicy mogą łatwo zarządzać swoimi usługami online, co obejmuje między innymi zawieranie umów, wystawianie faktur za wybrany okres czy otrzymywanie alertów o nadmiernym zużyciu wody.

Dodatkowo, Wrocławskie Wodociągi oferują bezpłatne komunikaty SMS, które informują o wszelkich awariach, planowanych przerwach w dostawie wody czy innych nieprzewidzianych sytuacjach. Ta usługa jest szczególnie wartościowa w obliczu rozległej sieci wodociągowej liczącej ponad 2000 kilometrów, gdzie awarie i obniżone ciśnienie wody mogą stanowić problem, zwłaszcza w okresach ekstremalnych temperatur.

Wrocławskie wodociągi stawiają na nowoczesność i komfort swoich użytkowników, czyniąc codzienne obowiązki łatwiejszymi i bardziej dostępnymi. Więcej informacji na temat tych usług można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej MPWiK Wrocław.

źródło: informacja prasowa mpwik.wroc.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ