Partner serwisu
08 kwietnia 2024

Rozwój infrastruktury wodociągowej w Radomiu. Podsumowanie inwestycji wartości 800 mln zł

Kategoria: Aktualności

W ciągu ostatnich 19 lat, Wodociągi Miejskie w Radomiu zainwestowały prawie 800 mln zł w modernizację i rozbudowę infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się dostępem do czystej wody i nowoczesnej gospodarki wodno-ściekowej.

Rozwój infrastruktury wodociągowej w Radomiu. Podsumowanie inwestycji wartości 800 mln zł

Wodociągi Miejskie w Radomiu dokonały podsumowania swoich inwestycji z ostatnich 19 lat, prezentując imponujące osiągnięcia w zakresie modernizacji i rozbudowy infrastruktury wodno-kanalizacyjnej oraz gospodarki wodno-ściekowej. Łączna wartość zrealizowanych projektów sięgnęła prawie 800 mln zł. W ramach tych przedsięwzięć, Wodociągi Miejskie w Radomiu zdołały między innymi zmodernizować Oczyszczalnię Ścieków w Lesiowie oraz Stację Uzdatniania Wody, zapewniając mieszkańcom dostęp do czystej wody pitnej​.

W ciągu ostatniego roku, Wodociągi Miejskie w Radomiu zrealizowały również cztery kluczowe inwestycje, które obejmowały budowę i modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie miasta. Wśród zrealizowanych projektów znalazła się budowa kanalizacji deszczowej oraz sieci wodociągowej, przyczyniając się do poprawy jakości życia mieszkańców Radomia. Łączny koszt tych czterech inwestycji wyniósł ponad 300 tysięcy złotych, co świadczy o skutecznym wykorzystaniu środków na poprawę infrastruktury miejskiej​.

źródło: Wodociągi Miejskie w Radomiu
korektor
2024-04-12
oczyszczalnia ścieków znajduje się w Radomiu, a nie w Lesiowie...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ