Partner serwisu

9 lutego 2017 r. porozmawiamy o zarządzaniu przedsiębiorstwem wod-kan

Kategoria: III Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN

Już po raz trzeci spotkamy się, aby porozmawiać o zarządzaniu. 9 lutego 2017 r. w Hotelu Belweder***** organizujemy III Konferencję Naukowo-Techniczną  Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN 2017.

9 lutego 2017 r. porozmawiamy o zarządzaniu przedsiębiorstwem wod-kan

Porównanie doświadczeń
W gronie kadry zarządzającej porównamy nasze doświadczenia. Porozmawiamy o organizowaniu, motywowaniu, kontroli, które skierowane są na zasoby przedsiębiorstwa WOD-KAN (ludzkie, finansowe, rzeczowe i informacyjne). Celem tych działań jest osiągniecie zamierzonego efektu, którym bez wątpienia jest dobrze funkcjonujące przedsiębiorstwo.

Nie tylko wodociągowcy
Ponadto posłuchamy głosów ludzi z branżą WOD-KAN nie związanych, którzy pokażą, że tematyka zarządzania może mieć wspólny mianownik. W latach ubiegłych mieliśmy okazję posłuchać specjalistów, których kariera zawodowa związana była z Biurem Ochrony Rządu czy służbą w formacji wojskowej GROM.

Referaty praktyków
Przygotowaliśmy dla Państwa bloki tematyczne dotyczące tych aspektów zarządzania, które związane są z ludźmi, finansami i majątkiem, a także narzędziami je wspomagającymi.

Beskidy zimą
Liczymy, że nie tylko poziom merytoryczny, ale i walory pięknego o tej porze roku Beskidu Śląskiego sprawią, że trzecia edycja konferencji będzie dla Państwa niezapomniana.

Miejsce konferencji:
Hotel Belweder*****
ul. Zdrojowa 15, 43-450 Ustroń

Termin:
9 lutego 2017r.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ