Partner serwisu

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XIX Kongres WOD-KAN-EKO

Już 8 listopada pogramy, posłuchamy, pogadamy i pochodzimy ... to rzeczy na „P”, które będziemy robić w Gdańsku podczas XIX Kongresu WOD-KAN-EKO. Jakie? Przekonaj się sam...

ZAPOWIEDŹ

8-9 listopada 2016 r. w Amber Expo Gdańsk odbędzie się XIX Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO 2016. Honorowym Gospodarzem imprezy jest Saur Neptun Gdańsk. Organizatorem firma BMP – wydawca magazynu „Kierunek Wod-Kan” i portalu kierunekwodkan.pl

 

POGRAMY… w kręgle
Tegoroczną edycję kongresu rozpoczniemy od integracji środowiska branżowego w kręgielni. 7 listopada o godzinie 19:00 w kręgielni U7 w Gdańsku rozpocznie się Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesów BMP i UNISOFT.

 

 

POSŁUCHAMY… ciekawych referatów
Jak co roku, podczas kongresu odbywają się dwie równoległe konferencje. Jedna dotyczy gospodarki wodnej, z kolei druga gospodarki ściekowej. Ale jednak mimo wszystko poruszać one będą takie tematy jak: optymalizacja procesu, jakość wody i bezpieczeństwa dostawy oraz oczyszczania odcieków.

 

POGADAMY… podczas debat
Dwa panele dyskusyjne to główne punkty programu. W tym roku 8 listopada uczestnicy – przedstawiciele branży wod-kan – podebatują o Dostosowywaniu się przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych do zmieniającego się otoczenia.

W drugim dniu (9 listopada) przejdziemy do tematu bliższego również klientom spółek wodociągowych tzn. Marketing czy PR – jak zbudować wizerunek spółki wod-kan.

 

POCHODZIMY… po oczyszczalni
Tegoroczny Honorowy Gospodarz – Saur Neptun Gdańsk – zaprosił uczestników do zwiedzania Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód. Będziemy mieli okazję spacerując po obiekcie posłuchać o zastosowanym układzie technologicznym, rozwiązaniu w zakresie zagospodarowania osadów i wytworzonej na oczyszczalni energii.

 

Amber Expo i Hotel Mercure
Kongres odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBER EXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Uczestnicy kongresu zostaną zakwaterowani w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto.
ul. Jana Heweliusza 22, 80-890 Gdańsk

 

Masz pytanie? Chcesz się zgłosić?
Skontaktuj się z koordynatorem kongresu

Rafał Ruczaj
tel. 32/415 97 74 w.16
tel. kom. 792 679 047
e-mail: rafal.ruczaj@e-bmp.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ