Partner serwisu
21 stycznia 2020

HYDROPREZENTACJE XXIII – EKOLOGIA I ROZWÓJ

Kategoria: Aktualności

Ekologia i rozwój to temat przewodni XXIII Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowo-Technicznego HYDROPREZENTACJE. Jest to aktualne oraz niezwykle istotne zagadnienie, którego nie sposób pominąć w tegorocznych dyskusjach. To integralny element gospodarki wodno-ściekowej w Polsce, nad którym warto się pochylić. Sympozjum adresowane jest do projektantów, wykonawców, eksploatatorów i kadry menedżerskiej branży wodociągowej. Najbliższa edycja odbędzie się 25-27 marca 2020 roku w Krynicy Zdrój.

Ogólnopolskie Sympozjum Naukowo-Technicznego HYDROPREZENTACJE doczekało się już 23 edycji. To obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie kraju, poświęcone aktualnym zagadnieniom gospodarki wodno-ściekowej. Organizatorem Sympozjum jest Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz Śląska Rada Naczelna Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach. Patronem branżowym są Katowickie Wodociągi S.A. oraz Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.

Sympozjum od wielu lat skupia kluczowych przedstawicieli, ekspertów i naukowców z całej Polski, którzy poza niezwykle merytorycznymi prelekcjami, wspólnie debatują wymieniając się swoim bogatym doświadczeniem. Podczas trzech dni konferencji poruszone zostaną aktualne zagadnienia, problemy, z jakimi przychodzi się zmierzyć branży wod-kan oraz propozycje ich rozwiązywania. Z pewnością nie zabraknie również wzmianek o nowościach technologicznych. Kluczowe w kontekście całej konferencji będą również najważniejsze wyzwania stojące przed branżą wodno-kanalizacyjną.

- Z roku na rok nasze Sympozjum cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Ubiegła edycja zgromadziła ponad stu specjalistów, to nasz wspólny branżowy sukces. Nieustannie staramy się spełnić oczekiwania naszych Gości dostosowując temat konferencji do bieżących trendów. Chcemy, aby program wydarzenia poruszał najważniejsze zagadnienia branży wodno-ściekowej. Tak będzie również podczas XXIII edycji Hydroprezentacji. To jedno z tych wyjątkowych, branżowych spotkań, których nie powinno się przegapić. – wyznaje Andrzej Malinowski, przewodniczący Rady programowej sympozjum Hydroprezentacje XXIII 2020.

Organizatorzy, podobnie jak w ubiegłych latach zapraszają Gości konferencji do hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference w Krynicy Zdroju.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ