Partner serwisu
09 października 2019

Lista zgłoszonych

Kategoria: XXII Kongres WOD-KAN-EKO

1 "DYNAMIK FILTR" i Wspólnicy
2 Aarsleff Sp. z o.o.
3 Agimix Poland Sp. z o.o.
4 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
5 Anga Uszczelnienia Mechaniczne
6 AQUA S.A.
7 Aquanet S.A.
8 ARCUS S.A.
9 ASPAMET
10 Auma Polska Sp. z o.o.
11 AWP Nordic Products Sp. z o.o.
12 Bialskie WiK ''Wod-Kan'' Sp. z o.o
13 BMP Sp. z o. o.
14 Brenntag Polska Sp. z o.o.
15 Budimex SA
16 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.
17 DIEHL Metering Sp. z o.o.
18 Dobrowolski Sp. z o.o.
19 DP SYSTEM SPÓŁKA Z O. O.
20 Dräger Polska Sp. z o.o.
21 Ebara Pompy Polska Sp. z o.o.
22 Ecol-Unicon Sp. z o.o.
23 ELGUM - PLUS Sp. z o.o. Sp. k.
24 Enel X Polska Sp. z o.o.
25 Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii PAN
26 Evoqua Water Technologies
27 EW INVEST
28 Fabryka Armatur ''Jafar" S.A.
29 Fabryka Armatury ''Hawle'' Sp.z o.o.
30 FEmot S.C.
31 Firma Doradcza Krzysztof Filipek
32 Flottweg Polska Sp. z o.o.
33 Fundacja Dolnośląskie Forum Wodociągowe
34 Gdańska Fundacja Wody
35 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna
36 Główny Instytut Górnictwa
37 Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
38 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
39 Grundfos Pompy Sp. z o.o.
40 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków w Łodzi Sp z o.o.
41 GZGK w Borowie
42 H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
43 HOMA-Pompy Sp. Zo.o.
44 Huber Technology Sp. z o.o.
45 HUOT biuro techniczne
46 HYDRO-MARKO Sp. z o. o. Sp. K.
47 Hydrosfera Józefów sp. z o.o.
48 I4TECH Sp. z o.o.
49 Iławskie Wodociągi Sp. z o.o.
50 Instal Warszawa S.A.
51 Instytut na Rzecz Ekorozwoju
52 ITRON Polska Sp. z o.o.
53 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji SA
54 Kamstrup Sp. z o.o.
55 KartGIS Sp. z o.o.
56 Katedra Ekologii Stosowanej UŁ
57 Katowickie Wodociągi S.A.
58 Komisja Gospodarki Wodno-Ściekowej PRGW
59 KRAJ sp. z o.o.
60 Krea Sp. z o.o.
61 KSB Polska Sp. z o.o.
62 Legnickie PWiK S.A.
63 Link Technologies
64 LIT UV Elektro GmbH
65 LogicSynergy Sp. z o. o.
66 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.
67 ŁÓDŹ-MIASTO NA PRAWACH POWIATU
68 Masterflex Polska
69 Mc-Bauchemie Sp. z o.o.
70 Meva-Pol Sp. z o.o.
71 MPWiK S.A. Kraków
72 MPWiK S.A. Wrocław
73 MPWiK Sp. z o.o. Lębork
74 MPWiK Sp. z o.o. Rzeszów
75 MPWiK Sp. z o.o. w Lubinie
76 MPWiK Sp. z o.o. Żywiec
77 MPWiK w Lublinie Sp. z o.o.
78 MPWiK w m.st. Warszawa S.A.
79 MWiK w Bydgoszczy Sp. z o.o.
80 MZWiK w Sulejówku
81 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospod. Wod.
82 Oczyszczalnia Ścieków WARTA
83 PARTNER Sp.z o.o.
84 PGKiM Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki
85 Piotrkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
86 Planet Partners Sp. z o.o.
87 Politechnika Częstochowska
88 Politechnika Łódzka
89 PROBIKO-AQUA Sp. z o.o.
90 Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn
91 PWiK "NYSA" Sp. z o.o
92 PWiK Okręgu Częstochowskiego S.A.
93 PWiK Ruda Śląska
94 PWiK Sp. z o.o. Gliwice
95 PWiK Sp. z o.o. Kalisz
96 PWiK Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki
97 PWiK Sp. z o.o. Olsztyn
98 PWiK Sp. z o.o. Tarnowskie Góry
99 PWiK Sp. z o.o. w Siedlcach
100 PWiK Sp. z o.o. Wodzisław Śląski
101 PWiK ''Star-Wik'' Sp. z o.o.
102 PWiK w Głogowie Sp. z o.o.
103 PWiK w Ząbkach Sp. z o.o.
104 PWiK Żory Sp. z o.o.
105 Raciborska Telewizja Kablowa
106 RB CONSULTING
107 RITTAL Sp. z o.o.
108 Rotork Polska Sp. z o.o.
109 S&T POLAND SP. Z O.O.
110 S&T Services Polska Sp. z o.o.
111 Saint-Gobain PAM
112 SANIT Sp. z o.o.
113 Saur Neptun Gdańsk S.A.
114 SMM Legal Maciak Mataczyński
115 STEINZEUG - KERAMO Sp. z o.o.
116 STR MICHAŁ STRĄCZYŃSKI
117 SULZER PUMPS WASTEWATER POLAND SP. Z O.O.
118 Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o.
119 TEDOM Poland Sp. z o.o.
120 Tigret Sp. z o.o.
121 TsT eco Sp. z o.o. Sp. k.
122 UNISOFT Sp. z o.o.
123 Uponor Infra Sp. z o.o.
124 Urząd Komunikacji Elektronicznej
125 VERDER Polska Sp. z o.o.
126 WAŁBRZYSKI ZWIĄZEK WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI
127 Weronika Chmielewska
128 WiK Turawa Sp. z o.o.
129 Wodociąg Marecki Sp. z o.o.
130 Wodociągi - Esox Sp. z o.o.
131 Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.
132 Wodociągi Dębickie Sp. z o.o.
133 Wodociągi i Kanalizacja "AKWA" Sp. z o.o. Nysa
134 Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.
135 Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o.
Sympozja - lista zgłoszonych firm, str. 3
Lp Nazwa firmy
136 Wodociągi Siemianowickie Aqua-Sprint Sp. z o.o.
137 WOFIL Robert Muszański
138 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.
139 YORK PROMOTION BEATA JASIŃSKA
140 Zakład Gospodarki Komunalnej Witkowo
141 Zakład Komunalny w Bardzie
142 Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o.
143 ZGKiM w Ujeździe
144 Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
145 Złote Runo Sp. z o.o.
146 ZUWŚ Słubice
147 ZWiK "WOD-KAN" Skierniewice
148 ZWiK "WOD-KAN" Sp. z o.o. Bełchatów
149 ZWiK Sp. z o.o. Łódź
150 ZWiK Sp. z o.o. Racibórz
151 ZWiK Szczecin
152 ZWiK w Gostyniu Sp. z o.o.
153 ZWiK w Warcie Sp. z o.o.
 

fot. 123rf.com
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ