Partner serwisu
11 stycznia 2019

ENEL X zaprasza na seminarium

Kategoria: Aktualności

EnerNOC Polska Sp. z o.o. zmieniła nazwę na Enel X Polska Sp. z o.o. w ramach integracji z Grupą Enel. Wprowadzenie marki Enel X umożliwi zaoferowanie Państwu innowacyjnych produktów i usług, dających nowe możliwości biznesowe.

Wraz z tą zmianą firma wprowadza również nową Polityke Ochrony Danych Osobowych. Aby nadal otrzymywać informacje o możliwościach edukacyjnych i biznesowych takich jak ta poniżej, odpowiedz na ten formularz ze słowem ZGODA lub wypełnij ten formularz.

Z przyjemnością informujemy, że Enel X Polska zakontraktował około 70% mocy w usługach Demand Side Response (DSR) na Rynku Mocy. Jako lider rynku chcemy, aby odbiorcy energii w Polsce w pełni zrozumieli finansowe i operacyjne możliwości oferowane przez Rynek Mocy za naszym pośrednictwem. W ramach usług DSR na Rynku Mocy komercyjni i przemysłowi odbiorcy energii mogą otrzymywać wynagrodzenie za utrzymywanie zdolności do redukcji zapotrzebowania w sytuacjach krytycznych dla systemu elektroenergetycznego. Biorąc pod uwagę wyniki aukcji mocy, odbiorcy mogą otrzymać znacząco wyższe wynagrodzenie, niż w cieszących się rosnącą popularnością programach DSR.

Organizujemy bezpłatną sesję informacyjną - dla odbiorców energii dotyczącą DSR i zarządzania zakupami energii. Odbędzie się ona w dniu 24 stycznia w Warszawie. Dołączą do nas eksperci z kancelarii prawnej DZP oraz Izby Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii którzy poruszą także tematy związane z ostatnimi regulacjami dotyczącymi cen energii elektrycznej w 2019 roku. Mamy nadzieję, że prezentowana tematyka będzie dla Państwa interesująca – prosimy o rejestrację na stronie seminarium.

Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o rezerwację możliwie wcześnie oraz przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym osobom w Państwa firmie. Sesja jest przeznaczona dla średnich i dużych odbiorców energii.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ