Partner serwisu

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XX Kongres WOD-KAN-EKO w Kielcach

Jubileuszowy, XX Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO odbędzie się 7-8 listopada 2017 r. w Hotelu Binkowski w Kielcach.

ZAPOWIEDŹ

Dla kogo?

W spotkaniu weźmie udział kadra menadżerska i inżynieryjno-techniczna zakładów wodociągowo-kanalizacyjnych, oczyszczalni ścieków oraz przedsiębiorstw komunalnych z całego kraju, a także reprezentanci wyższych uczelni, firm i instytucji.

Honorowy Gospodarz

W tym roku rolę Honorowego Gospodarza imprezy pełnią Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. Uczestnicy wysłuchają referatów na podstawie doświadczeń specjalistów z przedsiębiorstwa, a na dzień przed konferencją wezmą udział w wycieczkach technicznych do: SUW Białogon oraz na Oczyszczalnię Ścieków „Sitkówka”.

Turniej bowlingowy

Kongres WOD-KAN-EKO rozpocznie się od integracji środowiska branżowego w kręgielni MK Bowling & Kosmos Club Kielce. Uczestnicy rywalizować będą o Puchar Prezesów BMP i UNISOFT.

Praktyczne rozwiązania

W programie zaplanowane są dwie równoległe konferencje. Jedna dotyczy gospodarki wodnej, z kolei druga gospodarki ściekowej. Wysłuchamy referatów opierających się o konkretne rozwiązania, które funkcjonują zarówno w małych i dużych przedsiębiorstwach wodociągowych. Spotkanie stwarza doskonałe warunki do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów oraz zapoznania się z nowościami rynkowymi.

Debaty tematyczne

Dwa panele dyskusyjne to główne punkty programu. W tym roku 7 listopada uczestnicy – przedstawiciele branży wod-kan – podebatują o Stopniu nasycenia infrastrukturą aglomeracji miejskiej.

W drugim dniu (8 listopada) przejdziemy do tematu Utrzymania ruchu po zakończonej inwestycji.

Wystawa stoisk

Nie zabraknie również przedstawicieli firm, którzy zaproponują najnowsze urządzenia, technologie i rozwiązania niezbędne do prowadzenia gospodarki wodno-ściekowej. Wydarzeniu tradycyjnie towarzyszyć będzie wystawa stoisk.

W programie m.in.:

  • Wycieczki techniczne:

- SUW BIAŁOGON

- OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW „SITKÓWKA”

  • Debaty:

- STOPIEŃ NASYCENIA INFRASTRUKTURĄ AGLOMERACJI MIEJSKIEJ

- UTRZYMANIE RUCHU PO ZAKOŃCZONEJ INWESTYCJI

  • Dwa równoległe panele tematyczne:

Konferencja: woda

- JAKOŚĆ WODY

- BEZPIECZEŃSTWO ZDROWOTNE WODY OD UJĘCIA DO KRANU

- GDZIE SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI W PROCESIE UZDATNIANIA WODY

Konferencja: ścieki

- BIOGAZ I ODCIEKI NA OCZYSZCZALNI

- SAMOWYSTARCZALNOŚĆ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

- WODY OPADOWE I ROZTOPOWE

Organizatorem konferencji jest firma BMP - wydawca kwartalnika "Kierunek Wod-Kan" i portalu kierunekWODKAN.pl.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ