Partner serwisu
15 listopada 2016

Tutuł Przyjaciela Redakcji dla Klary Ramm i Piotra Ziętary

Kategoria: XIX Kongres WOD-KAN-EKO

Podczas XIX Kongresu Naukowo-Technicznego WOD-KAN-EKO po raz pierwszy rekacja magazynu i portalu Kierunek Wod-Kan przyznała tytuł Przyjaciela Redkacji – otrzymali go Klara Ramm, przedstawiciel Izby Gospodarczej „Wodociągi Polskie” w EURAU, oraz Piotr Ziętara, wiceprezes zarządu, dyrektor zarządzający MPWiK S.A. w Krakowie.

Tutuł Przyjaciela Redakcji dla Klary Ramm i Piotra Ziętary

W tym roku po raz pierwszy redakcja postanowiła wyróżnić dwie osoby z branży, za ich wsparcie, sugestie i nieustanną pomoc. Zrobiliśmy to w nietypowy sposób, bo poprosiliśmy je o wypełnienie krótkiego kwestionariusza.

Przemysław Płonka, redaktor naczelny wydawnictwa BMP, mówił o pierwszym laureacie: – Lubi spędzać czas aktywnie w terenie, z rodziną, cieszyć się naturą, zwiedzać. W ludziach ceni zaangażowanie, uczciwość i bezinteresowność. Na co dzień nie potrafi się obejść bez tych wszystkich cywilizacyjnych gadżetów. Mowa tu o Klarze Ramm.

 

 

Kolejna osoba, której przyznaliśmy tytuł Przyjaciela Redkacji, mówi o sobie tak: – Lubię spędzać czas uciekając z miasta na krótko, na dwóch kółkach. Największe marzenie, jeszcze chyba nie mam, strażakiem już nie chcę być. Słowa, których nadużywam: populacja i implementacja. Mowa tu o Piotrze Ziętarze – powiedział Przemysław Płonka.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ