Partner serwisu
08 listopada 2016

Czas na Gdańsk

Kategoria: XIX Kongres WOD-KAN-EKO

Kongres Naukowo-Techniczny WOD-KAN-EKO co roku organizowany jest w innym mieście. W dniach 8-9.11 odbywa się XIX edycja imprezy – tym razem w centrum konferencyjnym AMBEREXPO w Gdańsku.
 

Czas na Gdańsk

– Po Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie przyszedł czas na Gdańsk – tak przywitał uczestników tegorocznego Kongresu Adam Grzeszczuk, prezes zarządu BMP, organizatora imprezy. Hasło "czas na Gdańsk" stało się bliskie Jackowi Kielochowi, prezesowi zarządu Saur Neptun Gdańsk S.A. (spółka ta pełni rolę Honorowego Gospodarza): – W tym roku spotykamy się w Gdańsku – mieście wolności i Solidarności. Tak więc to hasło jest jak najbardziej zasłużone – mówił. Prezes Kieloch dodał, że jednym z ważniejszych punktów programu będzie dyskusja o zmieniającym się otoczeniu. – Te zmiany, które już następują i mogą nastąpić, będą miały istotny wpływ dla naszych przedsiębiorstw. Tak więc kongres ten jest cenną platformą wymiany doświadczeń – podkreślił prezes SNG.
 
W programie Kongresu znalazły się referaty dotyczące m.in. optymalizacji procesów, opomiarowania ścieków, bezpieczeństwa zaopatrzenia w wodę, debaty poświęcone dostosowywaniu się przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych do zmieniającego się otoczenia oraz marketing czy PR – jak zbudować wizerunek spółki od-kan. W osobnych salach zorganizowano wystawę stoisk. Imprezę zakończy wycieczka do Oczyszczalni Ścieków Gdańsk Wschód.
 
 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ