Partner serwisu
07 lipca 2014

Konkurs filmowo-fotograficzny Wodociągów Krakowskich

Kategoria: Ciekawostki

Konkurs jest realizowany w ramach kampanii „Dobra woda prosto z kranu”. Celem przedsięwzięcia jest przekonanie mieszkańców Krakowa do picia kranówki, która jest bezpieczna i tania.

Konkurs filmowo-fotograficzny Wodociągów Krakowskich

Zilustrować jakość wody

Film bądź zdjęcie konkursowe musi być stworzone na terenie Gminy Miejskiej Kraków, a jednym z kryteriów oceny prac będzie ukazanie wysokiej jakości wody kranowej dostarczanej przez MPWiK Kraków.

Termin: 25.08.2014 r.

Zgłoszenia wraz ze zdjęciem lub filmem video (max 3 minuty, w dowolnej technice) można przesyłać do 25.08.2014 r. za pośrednictwem strony www.prostozkranu.krakow.pl/konkurs lub umieszczenie materiału konkursowego na Fanpage’u.

Prace oceniac będzie specjalnie powołana komisja konkursowa. Umieszczone zdjęcia i filmy na Fanpage‘u będą także podlegały głosowaniu internautów, niezależnie od wyboru komisji.

Nagrodą główną w konkursue jest Tablet SAMSUNG Galaxy Tab 3, 16 GB, LCD 8. Zdjęcia lub filmy, które zdobędą największą liczbę „Lubię to!” (20 najwyższych wyników) na Fanpage’u, otrzymają po jednym upominku z dodatkowej puli nagród, jakimi są gadżety kampanijne: 10 pendrive’ów (o pojemności 16 GB) oraz 10 słuchawek.
 

Zgłoszenia, regulamin oraz szczegółowe informacje dostepne są na stronie www.prostozkranu.krakow.pl

 

Źródło i fot. MPWiK Kraków

 

 

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ