Partner serwisu
11 czerwca 2018

Opiniowanie regulaminów dostarczania wody i odprowadzania ścieków

Kategoria: Aktualności

W związku z koniecznością wypełnienia przez Rady Gmin obowiązku wynikającego z art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 27 października 2017 r. o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. z 2017 r., poz. 2180) dotyczącego przekazania organowi regulacyjnemu do zaopiniowania projektów regulaminów dostarczania wody i odprowadzania ścieków, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie uprzejmie prosi o przekazywanie przedmiotowych dokumentów do właściwych terytorialnie dla konkretnych gmin dyrektorów regionalnych zarządów gospodarki wodnej.

Opiniowanie regulaminów dostarczania wody i odprowadzania ścieków

Wspomniany zakres terytorialny został określony rozporządzeniem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 9 marca 2018 r. w sprawie właściwości miejscowej dyrektorów regionalnych zarządów gospodarki wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w sprawach z zakresu zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków (Dz. U. z 2018 r. poz. 510).

Ze względów proceduralnych prosi się również o dopełnienie staranności przy przekazywaniu materiałów, w tym zapewnienie właściwej formy dokumentów i reprezentacji dla organu przekazującego.

źródło: kzgw.gov.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ