Partner serwisu
08 marca 2018

Edytowalne wzory wniosków taryfowych już dostępne

Kategoria: Aktualności

Dla ułatwienia przygotowania przez przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacje wniosków o zatwierdzenie taryf, udostępniono na stronie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie wersje edytowalne wzorów tabel, które stanowią załączniki do wniosku taryfowego oraz samego wniosku.

Edytowalne wzory wniosków taryfowych już dostępne

Wzory te zostały wprowadzone rozporządzeniem Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 27 lutego 2018 r. w sprawie określania taryf, wzoru wniosku o zatwierdzenie taryfy oraz warunków rozliczeń za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków.

Przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne do 12 marca powinny przesłać do odpowiednich oddziałów Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie wnioski o zatwierdzenie taryf. W strukturze PGW Wody Polskie na poziomie centralnym i w 11 Regionalnych Zarządach Gospodarki Wodnej zostały wyodrębnione wydziały taryf, a pracownicy tych komórek zostali już przeszkoleni w zakresie rozpatrywania wniosków o zatwierdzenie taryf składanych przez przedsiębiorców.

Wniosek taryfowy i tabela dostępna na stronie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

źródło: wody.gov.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ