Partner serwisu
07 grudnia 2017

Sądeckie Wodociągi dla „Szlachetnej Paczki”

Kategoria: Aktualności

Po raz czwarty przedstawiciele spółek komunalnych z Nowego Sącza rozegrają Świąteczny Turniej Charytatywny w siatkówkę. Przedsięwzięcie odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. W tym roku drużyny zagrają dla pięcioosobowej rodziny z Nowego Sącza.

Na parkiecie hali przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu zobaczymy zawodników: MPEC, MPK, Sądeckiej Infrastruktury Miejskiej, Sądeckich Wodociągów oraz MOSiR-u. Turniej zostanie rozegrany w czwartek (7.12.2017 r.) o godz. 14:00.

Środki na „Szlachetną Paczkę” pochodzą z wpisowego na turniej. W tym roku udało się zebrać 6 tysięcy złotych. Chociaż na parkiecie nie zobaczymy przedstawicieli spółek NOVA oraz Sądeckiej Agencji Rozwoju Regionalnego, po raz kolejny wsparły one inicjatywę.

Rywalizacja odbywa się dla rodziny z Nowego Sącza, która wśród podstawowych potrzeb wymienia żywność oraz środki czystości. Za zebrane pieniądze udało się zakupić także: łóżko dla dzieci, pościel, pralkę, lodówkę, żelazko, drobne upominki dla rodziny. Na prezenty czekają Pani Beata z Panem Edmundem oraz 10-letnia Oliwka, 3-letni Damian i roczna Zuzia.

Paczka zostanie dostarczona do magazynu „Szlachetnej Paczki”, skąd trafi do rodziny.

źródło: informacja prasowa
fot. Szlachetna Paczka
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ