Partner serwisu
27 listopada 2017

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: IX Konferencja Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN

10-11 kwietnia 2018 r. w Hotelu META Resort Wine&SPA w Szczyrku odbędzie się IX Konferencja Naukowo-Techniczna Awarie. Monitoring. Budowa i Modernizacja Sieci WOD-KAN. Honorowym Gospodarzem imprezy jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żorach. Organizatorem firma BMP – wydawca magazynu „Kierunek Wod-Kan” i portalu kierunekwodkan.pl.

ZAPOWIEDŹ

PRAKTYKA JAK BIEG Z PRZESZKODAMI
Codziennie przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne muszą radzić sobie z występującymi awariami na sieci, stratami wody, bieżącą eksploatacją i zarządzaniem sieci, jej modernizacją. Dla eksploatatorów sieci to tematyka ważna, z którą na co dzień się zmagają. Poszczególne rozwiązania będziecie mogli znaleźć podczas paneli tematycznych:
•    Budowa i modernizacje sieci wod-kan
•    Systemy sterowania i monitorowania siecią
•    Sposoby ograniczenia strat wody
•    Awaryjność sieci wodociągowej
•    Awaryjność sieci kanalizacyjnej

WODY OPADOWE I ROZTOPOWE
O „Gospodarowaniu wodami opadowymi i roztopowymi w nowej rzeczywistości prawnej" porozmawiają praktycy podczas debaty. Zakres debaty poruszać bedzie tematykę zarządzania odpływem wód opadowych i retencjonowania wód. Nie braknie odniesień eksploatacji do kosztów, a skoro o kosztach mowa, to wypadałoby wspomnieć o taryfach za odprowadzanie wód opadowych i roztopowych czy też o opłatach za brak retencji i wprowadzanie wód do kanalizacji deszczowej. Wreszcie o zasadności i sposobach opomiarowania wód opadowych.

ROZWIĄZANIA W PRAKTYCE
Zobacz jak w praktyce można wykorzystać prezentowane podczas konferencji rozwiązania. Jak co roku, podczas wydarzenia odbędą się POKAZY nowoczesnych technologii i rozwiązań dla sieci wod-kan.

DO ZOBACZENIA NA MECIE
Hotelu META Resort Wine&SPA mieści się w samym sercu Szczyrku, zaledwie 15 metrów od wyciągu na Skrzyczne. Piękna górska okolica, zachęca do wędrówek i odpoczynku na łonie natury.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ