Partner serwisu
14 listopada 2017

Sprawdź się w quizie na temat małopolskich wód

Kategoria: Aktualności

– Czy wiesz, że Małopolska to prawdziwe zagłębie wód źródlanych i mineralnych, a część z naszych regionalnych dobrodziejstw ma też unikatowe właściwości lecznicze? Zapewne korzystasz z nich każdego dnia dbając o zdrowie i urodę i masz sporą wiedzę na ich temat. Jeśli tak quiz „My Małopolska” jest właśnie dla ciebie – zachęcają organizatorzy. Internetowy konkurs potrwa do 1 grudnia. Do wygrania m.in. weekendowy pobyt w uzdrowisku Krynica-Zdrój.

Sprawdź się w quizie na temat małopolskich wód

To już czwarty i ostatni w tym roku quiz „My Małopolska”. Poprzednie odsłony tegorocznego konkursu tj. „Małopolska świętuje”, „Smak kontrolowany” oraz specjalny quiz dla młodzieży szkolnej „Co ty wiesz o regionie?” cieszyły się bardzo dużą popularnością. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę o regionie, jego bogatej historii, czy słynnych Małopolanach.


Teraz czas na zgłębienie tematu o małopolskich wodach mineralnych, które są wykorzystywane m.in. do produkcji kosmetyków, a niektóre z nich posiadają również właściwości lecznicze. Każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat Małopolski, jej uzdrowisk, tężni i basenów termalnych oraz tak jak w poprzednich odsłonach zdobyć cenne nagrody. Tematyka quizu wpisuje się w jedną z kampanii promocyjnych regionu – Kraina Wód.

Co zrobić, by wziąć udział w zabawie? Wystarczy wejść na stronę www.mymalopolska.pl, zarejestrować się i odpowiedzieć na 30 różnej trudności pytań. Spośród uczestników, którzy uzyskają najlepszy wynik zostanie nagrodzonych aż 5 osób. Na zwycięzcę czeka weekendowy wyjazd do uzdrowiska Krynica-Zdrój dla dwóch osób. Druga osoba w rankingu będzie mogła wybrać się do Kopalni Soli w Wieliczce na „Zdrową sobotę”, a kolejne osoby, które zajmą odpowiednio 3, 4 i 5 miejsce otrzymają vouchery na kosmetyki z uzdrowiska Rabka-Zdrój.

Wszyscy Ci, którzy chcieliby się przygotować do quizu mogą zapoznać się z vademecum zamieszczonym na stronie konkursowej oraz ze stroną internetową dedykowaną kampanii promującej Kraina Wód.

 

źródło: malopolska.pl
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ