Partner serwisu
14 września 2017

Zapowiedź

Kategoria: IV Konferencja Zarządzanie Przedsiębiorstem Wod-Kan

IV Konferencja Naukowo-Techniczna Zarządzanie Przedsiębiorstwem WOD-KAN odbędzie się 22-23 lutego 2018 r. po raz drugi w zimowej scenerii Beskidu Śląskiego w Hotelu Belweder w Ustroniu.

Zapowiedź

Dla kogo?

W spotkaniu weźmie udział kadra menadżerska zakładów wodociągowo-kanalizacyjnych, oczyszczalni ścieków oraz przedsiębiorstw komunalnych z całego kraju, a także reprezentanci wyższych uczelni, firm i instytucji.

O czym?

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń o nowoczesnych modelach biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych.

W tym roku przyjrzymy się relacjom przedsiębiorstw wod-kan z rynkiem zewnętrznym. Pokażemy jak ważna jest rola komunikacji z klientami, jakich informacji o kliencie potrzebujemy i jak nimi zarządzać.

Nie zabraknie także tematów, które nigdy na aktualności nie tracą. W myśl teorii mówiącej, że zarządzanie jest procesem ciągłym ponownie wrócimy do tematów związanych z majątkiem i ludźmi.

O dobrych praktykach zarządzania opowiedzą zarówno przedstawiciele kadry zarządzającej spółek wod-kan, jak i firm specjalizujących się w dostarczaniu know-how dla branży. Pojawi się także gość specjalny.

W programie m.in.:

Bloki tematyczne, w tym:

  • Przedsiębiorstwo wod-kan, a rynek zewnętrzny. Skuteczna komunikacja z klientem
  • Klucz do finansowego sukcesu, czyli jak zarządzać majątkiem Wykład specjalny
  • Kontrakt, etat… Jak pozyskać i utrzymać najlepszych
  • Mat w trzech ruchach. Efektywne zarządzanie strategiczne
  • Wystawa stoisk
  • Gość Specjalny

Nie tylko konferencja…

Konferencja to nie tylko spora dawka wiedzy, to także okazja do integracji z branżą. Po wykładach zabierzemy Was na kulig. W programie przejazd wozami z przełęczy Kubalonka na Stecówkę. Po kuligu kolacja w karczmie. Konie, śnieg, pochodnie i lokalne przysmaki.

Zobacz jak było w ubiegłym roku.

Organizatorem konferencji jest firma BMP - wydawca kwartalnika "Kierunek Wod-Kan" i portalu kierunekWODKAN.pl.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ