Partner serwisu
11 sierpnia 2017

Wrocławskie MPWiK stawia na jasny przekaz w korespondencji z mieszkańcami i klientami

Kategoria: Aktualności

Spółka rozpoczęła akcję, która ma na celu ułatwienie komunikacji w sprawach związanych z dostawą wody i odbiorem ścieków. Projekt rozpoczęto od weryfikacji firmowych dokumentów. MPWiK we Wrocławiu do współpracy zaprasza mieszkańców i klientów, którzy m.in. za pośrednictwem strony internetowej mogą przekazać swoje opinie oraz wskazówki.

  Wrocławskie MPWiK stawia na jasny przekaz w korespondencji z mieszkańcami i klientami

Instalacja wewnętrzna, inspekcja TV, odlicznik, czynności konkludentne -  to tylko kilka przykładów określeń, które są znane w branży wodociągowo-kanalizacyjnej czy języku prawniczym. Niestety w sytuacji, kiedy są one używane na co dzień, m. in.  w pismach i formularzach, ich zrozumienie nie należy do najłatwiejszych.

Wrocławskie MPWiK, chcąc usprawnić komunikację z klientami i mieszkańcami, stworzyło specjalną zakładkę na stronie internetowej, za pomocą której można wyrazić swoją opinię na temat firmowych dokumentów. Uwagi można też przekazywać w wersji papierowej w Biurze Obsługi Klienta MPWiK w godzinach jego otwarcia.
W relacjach z naszymi klientami i mieszkańcami stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość, we wszystkich aspektach współpracy, a komunikacja jest tego podstawą.

– Mamy świadomość, że język prawniczy i techniczny nie zawsze jest łatwy. Dlatego z pomocą mieszkańców Wrocławia chcemy usprawnić współpracę między klientami a firmą – zapowiada Tomasz Jankowski rzecznik prasowy MPWiK S.A we Wrocławiu.

Spółka na opinie i sugestie czeka do końca października tego roku. Zgłoszenia będą na bieżąco analizowane przez jej pracowników. Wyniki zostaną wykorzystane przy modyfikacji firmowych dokumentów.

 

źródło: informacja prasowa
fot.:123rf.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ