Partner serwisu
05 lipca 2017

Wakacyjne zwiedzanie Stacji Filtrów w MPWiK Warszawa

Kategoria: Ciekawostki

10 lipca o godz. 10:00 rozpocznie się sprzedaż biletów na Dni Otwarte, która będzie się odbywać wyłącznie przez serwis eventim.pl.

Wakacyjne zwiedzanie Stacji Filtrów w MPWiK Warszawa

Dni Otwarte to wyjątkowa okazja do zapoznania się z procesem uzdatniania wody oraz historią stołecznych wodociągów. Uczestnicy wycieczek zwiedzą historyczne obiekty Stacji Uzdatniania Wody „Filtry”, m.in. muzeum wodociągów i kanalizacji, XIX-wieczną wieżę ciśnień, najstarszy filtr powolny z 1886 roku oraz Zakład Filtrów Pospiesznych z Iat 30. ubiegłego wieku.

W związku z dużym zainteresowaniem zwiedzaniem Stacji Filtrów liczba dostępnych wejściówek została zwiększona o dodatkowe 180 sztuk.

Aby zakupić bilet należy wejść na stronę Eventim.pl i wpisać w polu hasło: Dzień otwarty w Stacji Filtrów. Informacja o sprzedaży biletów będzie także dostępna na stronie głównej serwisu dystrybutora.

Elektroniczna sprzedaż biletów będzie dotyczyła wycieczek, które odbędą się o godz. 10:00, 11:00 i 12:00 w wybrane soboty wakacji: 15 lipca, 22 lipca, 29 lipca, 5 sierpnia, 19 sierpnia i 26 sierpnia. Koszt biletu ulgowego przysługującego dzieciom, młodzieży szkolnej do 19. roku życia oraz studentom do 26. roku życia, wynosi 8 zł,  a normalnego 15 zł. Każda osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 4 wejściówki.

 

Źródło: mpwik.com.pl

Fot.: 123rf.com / Zdjęcie ilustracyjne

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ