Partner serwisu
19 czerwca 2017

W sobotę Święto Wody

Kategoria: Ciekawostki

Prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz i pracownicy zapraszają w sobotę 24 czerwca 2017 na plac Artystów w Kielcach. Organizujemy tam doroczne Święto Wody — gwiazdą wieczoru będzie zespół Weekend.

W sobotę Święto Wody

Początek zabawy z okazji Święta Wody o godz. 15. Na scenie wystąpią m.in. zespół muzyczny „Andrzej i przyjaciele”, wokalista Tomasz Kiniorski oraz parodysta i komik Stan Tutaj (o godz. 19.10). Przygotowaliśmy coś specjalnego dla dzieci — o godz. 15.20 rozpocznie się spektakl „O wilku i Czerwonym Kapturku” w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora „Kubuś".

A o godz. 18 na wodociągowej scenie zagra Gwiazda Wieczoru — zespół Weekend.

Ponadto przygotowaliśmy konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych atrakcji. Szczególnie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na krótki utwór literacki (wiersz, fraszkę) lub slogan reklamowy poświęcony kieleckiej kranówce. Główną nagrodą jest rower. W konkursie może wziąć udział każdy chętny. Utwory należy dostarczać na kartce z podaniem swojego imienia i nazwiska osobiście podczas Święta Wody 24 czerwca 2017 roku w godzinach 15 – 18 do urny ustawionej obok sceny Wodociągów Kieleckich na pl. Artystów w Kielcach. Uczestnik konkursu musi mieć na sobie element ubioru w kolorze niebieskim.

 

Źródło: Informacja prasowa

Fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ