Partner serwisu
02 maja 2017

Śremskie Wodociągi stawiają na innowacyjny system montażu instalacji rurowych Netvitc System

Kategoria: Aktualności

Śremskie Wodociągi, w związku z modernizacją układu technologicznego stacji uzdatniania wody w Nochowie, podjęły decyzję o zamianie dotychczas używanego orurowania żeliwnego na elementy wykonane z tworzyw sztucznych. Władze spółki zdecydowały się wybrać wielkofunkcyjny system montażu instalacji rurowych - Netvitc System, którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma Budmech.

 Śremskie Wodociągi stawiają na innowacyjny system montażu instalacji rurowych Netvitc System

Od kilku lat Śremskie Wodociągi intensywnie modernizują swoją infrastrukturę, stawiając przy tym na nowoczesne technologie.

Modernizacja stacji uzdatniania wody w Nochowie jest idealnym tego przykładem. Wymieniono zbiorniki retencyjne, wymieniono pompy sieciowe i pompy płuczne, wyremontowano także układ technologiczny uzdatniania wody, w ramach którego dokonano również kompleksowego czyszczenia filtrów. Istotną częścią modernizacji stacji była wymiana orurowania instalacji. Rury żeliwne zostały wymienione na rury z tworzyw sztucznych, które są odporne na wilgoć i korozję.

Władze spółki do realizacji modernizacji wybrały Netvitc System, który jest wielofunkcyjnym systemem montażu instalacji rurowych, jednocześnie stanowi alternatywę dla tradycyjnych połączeń kołnierzowych.

Cały artykuł dostępny na stronie: systemy-cisnieniowe.pl

Fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ