Partner serwisu
23 marca 2017

Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Skoczowie rozpoczęta

Kategoria: Aktualności

Przekazany został plac budowy pod prace związane z rozbudową i przebudową oczyszczalni ścieków w Skoczowie w zakresie gospodarki osadowej wraz z odzyskiem biogazu. Zamiast tradycyjnego „wbicia łopaty” na nowy początek posadzono 3 klony.

Rozbudowa oczyszczalni ścieków w Skoczowie rozpoczęta

15 marca 2017r. w siedzibie Spółki SKO-EKO dokonano rozpoczęcia prac budowanych związanych z projektem pt. „Rozbudowa i przebudowa oczyszczalni ścieków w Skoczowie w zakresie gospodarki osadowej wraz z odzyskiem biogazu”.

Początek prac zainaugurowano dosyć nietypowo. Zamiast tradycyjnego „wbicia łopaty” na nowy początek posadzono 3 klony, które w wierzeniach słowiańskich symbolizują odrodzenie i trwanie oraz chronią przed niepowodzeniami.

Drzewka sadzili przedstawiciele Spółek Instal Kraków S.A, SWECO Consulting Sp. z o. o. oraz SKO-EKO Sp. z o.o.

2 marca 2017r, w siedzibie Miejskiej Spółki SKO-EKO Sp. z o.o. podpisana została umowa z wykonawcą projektu Spółką Instal Kraków S.A.

W imieniu zamawiającego, Spółki SKO-EKO Sp. z o.o. umowę podpisała Beata Halama, Prezes Zarządu Spółki, a w imieniu wykonawcy Spółki Instal Kraków S.A., Rafał Markiewicz, Członek Zarządu, Dyrektor Realizacji i Rozwoju.

Prace modernizacyjne zakończone zostaną 30 listopada 2018r. Kontrakt opiewa na kwotę 12 897 586,64 zł brutto.

Źródło i Fot.: www.projekty.sko-eko.skoczow.pl

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ