Partner serwisu
23 marca 2017

Umowa z wykonawcą na rozbudowę oczyszczalni ścieków w Czaplinku podpisana

Kategoria: Aktualności

Wybrano wykonawcę robót budowlano-montażowych na kompleksową modernizację oczyszczalni ścieków w Czaplinku. Wartość inwestycji 14 561 970,00 złotych brutto. 17.03.2017 r. podpisana została umowa z wykonawcą.

Umowa z wykonawcą na rozbudowę oczyszczalni ścieków w Czaplinku podpisana

Wykonawcą jest konsorcjum firm, którego liderem jest Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie, partnerami konsorcjum są: TERLAN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz WUPRINŻ S.A. z siedzibą w Poznaniu.

W ramach zawartej umowy, wykonywane będą roboty budowlane polegające na kompleksowej modernizacji oczyszczalni ścieków w Czaplinku o wartości 14 561 970,00 złotych brutto, z czego wartość dofinansowania wynosić będzie 7 547 362,50 złotych.

Zawarta umowa obejmuje przebudowę i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Czaplinku i głównej pompowni ścieków przez dostosowanie istniejących obiektów oraz budowę nowych obiektów. Głównym celem modernizacji oczyszczalni ścieków w Czaplinku będzie spełnienie wymagań prawa w zakresie ścieków oczyszczonych wprowadzanych do odbiornika oraz poprawa systemu gospodarowania ściekami w aglomeracji Czaplinek.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020.

Źródło i Fot.: www.czaplinek.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ