Partner serwisu
24 lutego 2017

MPWiK Leszno planuje zamontować 6 poidełek w szkołach

Kategoria: Ciekawostki

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu dał pozytywną oceną wniosku MPWiK Leszno na przedsięwzięcie dotyczące edukacji ekologicznej o charakterze lokalnym w roku 2017. Dzięki czemu spółka zamontuje 6 poidełek w szkołach.

MPWiK Leszno planuje zamontować 6 poidełek w szkołach

Wniosek złożony przez MPWiK Leszno na zadanie pn.: "Konkurs ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych z terenu Aglomeracji Leszczyńskiej pn.: Chronimy wodę, dbamy o środowisko, pijemy leszczyńską kranówkę" został oceniony pozytywnie i znalazł się na Liście wniosków przyjętych do dofinansowania. Zgodnie z informacją WFOŚiGW w Poznaniu przyznał spółce dotację w wysokości 20.000 zł.

W ramach tego projektu pod patronatem Wielkopolski Klaster Wodny MPWiK chce zamontować 6 poidełek w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych Aglomeracji Leszczyńskiej w tym roku.

Konkurs dla szkół, których nagrodą będzie właśnie między innymi montaż poidełek, odbędzie się 22 marca 2017 roku z okazji Światowego Dnia Wody.

Źródło: MPWiK Leszno

Fot.: 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ