Partner serwisu

III Forum Ochrony Środowiska: Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju

Kategoria: Aktualności

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” już po raz trzeci organizuje Forum Ochrony Środowiska. Tegoroczną edycję Forum Izba osnuła na kanwie „Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”, zaprojektowanej przez Ministerstwo Rozwoju. Konferencja odbędzie się 6-7 marca 2017 r. w Radisson Blu Centrum Hotel w Warszawie.

III Forum Ochrony Środowiska: Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju

Wizja rozwoju gospodarki zapisana w tym dokumencie, również dla branży wodociągowo-kanalizacyjnej będzie mieć w najbliższych latach doniosłe znaczenie.

Program konferencji zainauguruje uroczysty panel dyskusyjny, do udziału, w którym zaproszono znakomite nazwiska z dziedziny świata polityki i nauki. Podjęta debata będzie na temat strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju w kontekście ekologicznych wyzwań, które płyną z tego dokumentu dla branży wodno-ściekowej. W bogatym programie merytorycznym Forum znalazło się miejsce dla tematów, które zainteresować mogą tak samorządowców, jak i wodociągowców – drugi dzień konferowania w całości poświęcono bowiem nowoczesnemu przedsiębiorstwu wod-kan.

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Miejsce konferencji:
Radisson Blu Centrum Hotel, Warsaw
Ul. Grzybowska 24
00-132 Warszawa

Szczegółowe informacje o Forum dostępne TUTAJ.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ