Partner serwisu
16 stycznia 2017

NFOŚiGW pomoże przygotować wniosek o dofinansowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracjach

Kategoria: Aktualności

Bezpłatne szkolenia dla potencjalnych beneficjentów działania 2.3 Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach przygotował NFOŚiGW. Spotkania z doradcami Narodowego Funduszu odbędą się 24 stycznia oraz 7 lutego 2017 r.

NFOŚiGW pomoże przygotować wniosek o dofinansowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracjach

Wnioskodawcy na szkoleniach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dowiedzą się m.in., jak prawidłowo przygotować wniosek o dofinansowanie, jakie są kryteria wyboru projektów, jakie obowiązują procedury zawierania umów z wykonawcami oraz które koszty są kwalifikowalne.

Zgłoszenia na szkolenia są przyjmowane za pomocą formularza dostępnego TUTAJ, gdzie należy wybrać jeden z terminów spotkań w NFOŚiGW. Do 19 stycznia przyjmowane są zgłoszenia na szkolenie w dniu 24 stycznia oraz do 2 lutego na szkolenie w dniu 7 lutego br.

Szkolenia są bezpłatne, jednodniowe i odbywają się w godz. 10:00-15:30 w siedzibie NFOŚiGW (ul. Konstruktorska 3A, Warszawa, sala 102).

Warto pamiętać, że o dofinansowanie w ramach działania 2.3 POIiŚ mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy złożą do NFOŚiGW wnioski o dofinansowanie w terminie od 31 grudnia 2016 r. do 1 marca 2017 r.

Źródło: Informacja prasowa

Fot.: 123rf.com/ zdjęcie ilustracyjne

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ