Partner serwisu
20 grudnia 2016

Radosław Łuczak: Nowoczesna spółka potrafi reagować na zmiany

Kategoria: Aktualności

Co to znaczy nowoczesna spółka? – Osobiście uważam, że w naszej branży to spółka reaktywna. Taka, która wytworzyła zdolność reagowania na zmieniającą się dynamicznie rzeczywistość rynkową. Dysponująca otwartym na zmiany, kompetentnym i sprawnym personelem – powiedział Radosław Łuczak, prezes zarządu, Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.

Radosław Łuczak: Nowoczesna spółka potrafi reagować na zmiany

– Cechy te powinny dominować w każdej branży, ale w sektorze publicznym determinują rozwój, na który jesteśmy skazani oraz gwarantują przetrwanie systemu w stanie niepogorszonym – dodaje prezes ŁSI.

– Często zapomina się o dodatkowych obciążeniach, jakie wynikają z funkcjonowania podmiotów, których właścicielem są samorządy. PZP, dyscyplina finansów publicznych, finansowanie skrośne i wiele innych wymuszają na nas działanie pod ciągłą presją – podkreśla Radosław Łuczak.

– Nowoczesna spółka „wod-kanowa” to taka, która rozwija się, przynosi zyski, dba o interesy swoich klientów, racjonalnie planując taryfy oraz angażuje się, rozwijając swoje otoczenie społeczno-gospodarcze – kończy.

Co to znaczy spółka nowocześnie zarządzana? Nie wiem. Zapytajcie prezesów: Langera, Olejczyka i Skarbka. Od Nich się uczę.

Fot.: ŁSI Sp. z o.o.

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ