Partner serwisu
30 listopada 2016

Jacek Kieloch: Ludzie są istotą firmy

Kategoria: Aktualności

– Nowoczesna firma, wykorzystując nowe technologie, nigdy nie zapomina o swoich pracownikach – bo to ludzie są istotą firmy, a nie nowinki technologiczne – powiedział Jacek Kieloch, wiceprezes zarządu Saur Neptun Gdańsk S.A.

Jacek Kieloch: Ludzie są istotą firmy

Nowoczesna spółka wod-kan to taka, która w zmieniającym się otoczeniu potrafi optymalnie wykorzystać swoje zasoby dla realizacji celów. To firma, która dostosowuje swoje zasoby do zmian, by optymalnie zaspokoić potrzeby interesariuszy. Nowoczesna firma, wykorzystując nowe technologie, nigdy nie zapomina o swoich pracownikach – bo to ludzie są istotą firmy, a nie nowinki technologiczne.

Model biznesowy
Spółka nowocześnie zarządzana to taka, która opiera się na modelu biznesowym respektującym prawa wszystkich interesariuszy – to jest klientów, pracowników firmy i jej właścicieli. Model biznesowy takiego podmiotu oparty jest na procesach produktowych, gdzie każdy pracuje na wartościach głównych firmy (którymi w przypadku SNG są m.in. Szacunek dla klienta, Etyka, Innowacyjność, Rozwój, zaangażowanie). Nowocześnie zarządzana spółka nie zapomina także o takich elementach, jak odpowiedzialność społeczna czy dbałość o środowisko. Nowoczesna organizacja ciągle się doskonali, by sprostać zmieniającym się warunkom otoczenia, w którym funkcjonuje.

Fot.: SNG S.A.

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ