Partner serwisu
22 września 2016

Kielecka pielęgniarka w Teleexspresie

Kategoria: Ciekawostki

Nowy kolorowy hydrant ppoż ustawiły Wodociągi Kieleckie, obok Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach, o czym poinformował Teleexspres [ZOBACZ FILM]. Hydrant na podobieństwo pielęgniarki dostosowany został do otoczenia.

Kielecka pielęgniarka w Teleexspresie

Nowy hydrant stanął obok wjazdu do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego. Pielęgniarka jest kolejnym kolorowym hydrantem zamontowanym przez wodociągową spółkę w Kielcach.

– Takie hydranty montujemy w specjalnie wybranych lokalizacjach, uczęszczanych przez kielczan i turystów. Jest to forma promocji spółki wodociągowej, poprawiania jej wizerunku, wpisuje się w budowanie relacji z lokalną społecznością – mówi Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

– To była inicjatywa Wodociągów Kieleckich, nam wypada się tylko z tego pomysłu cieszyć. Takie urządzenie wygląda estetycznie a przy tym jest przecież niezbędne dla bezpieczeństwa pacjentów i personelu – powiedział po odsłonięciu hydrantu Andrzej Domański, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego.

 

Pierwszy malowany hydrant stanął w listopadzie 2015 r. obok Kieleckiego Centrum Kultury, przy ul. Kościuszki. Pomalowany jest na podobieństwo artystki. Od tego czasu kolorowe hydranty pojawiły się jeszcze w sześciu miejscach, m.in. w rodzinnej miejscowości Stefana Żeromskiego, w Ciekotach w gminie Masłów, obok Centrum Kultury Szklany Dom. Tam hydrant przypomina mężczyznę z wąsami, który ma być podobny do ojca pisarza. Z kolei obok siedziby straży pożarnej w Zagnańsku Wodociągi Kieleckie ustawiły hydrant, podobiznę strażaka. W kilku miejscach na ulicach Kielc stanęły kolorowe hydranty z dużym logo Wodociągów Kieleckich.

Źródło i Fot.: wod-kiel.com.pl

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ